JUNIOR MŁODSZY


TRENER: ROBERT DUDOK


KIEROWNIK DRUŻYNY: MARCIN GRUSZKA


Tabela rozgrywek ligi: POZNAŃ: I LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

SEZON 2017/2018

Razem U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki
1 SPARTA Oborniki 9 25 8 1 0 21:3 4 1 0 11:2 4 0 0 10:1
2 1922 LECHIA Kostrzyn 10 24 7 3 0 29:11 4 1 0 19:8 3 2 0 10:3
3 WEŁNA Rogoźno 8 22 7 1 0 22:3 4 1 0 13:2 3 0 0 9:1
4 Błękitni I WRONKI 9 19 6 1 2 40:10 3 0 1 12:3 3 1 1 28:7
5 UNIA Swarzędz 10 18 6 0 4 31:10 3 0 0 19:1 3 0 4 12:9
6 KOZIOŁEK POZNAŃ 10 16 5 1 4 34:18 3 0 1 19:4 2 1 3 15:14
7 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 10 10 3 1 6 18:21 2 1 3 15:12 1 0 3 3:9 1 3 1 0 0 3:0
8 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 10 10 3 1 6 10:18 2 0 5 5:13 1 1 1 5:5 1 0 0 0 1 0:3
9 UKS Chrobry Poznań 10 8 2 2 6 10:28 2 1 3 9:19 0 1 3 1:9
10 Luboński 1943 Luboń 10 7 2 1 7 8:27 2 1 1 7:3 0 0 6 1:24
11 PRZEMYSŁAW Poznań 10 5 1 2 7 13:34 1 1 1 6:10 0 1 6 7:24
12 SUCHARY Suchy Las 10 3 1 0 9 9:62 1 0 5 5:28 0 0 4 4:34

Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

1 WEŁNA Rogoźno  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-09-02 11:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128) 1:1
2 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA  – UNIA Swarzędz 2017-09-03 13:00 Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12) 0:3
3 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.  – Błękitni I WRONKI 2017-09-02 13:00 Boisko – sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2) 0:8
4 UKS Chrobry Poznań  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-09-02 16:00 Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 1:7
5 SUCHARY Suchy Las  – Luboński 1943 Luboń 2017-09-03 12:00 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 2:0
6 SPARTA Oborniki  – PRZEMYSŁAW Poznań 2017-09-02 14:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska .) 5:1

Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

7 1922 LECHIA Kostrzyn  – PRZEMYSŁAW Poznań 2017-09-10 11:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12) 3:1
8 Luboński 1943 Luboń  – SPARTA Oborniki 2017-09-09 10:00 Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2) 0:1
9 KOZIOŁEK POZNAŃ  – SUCHARY Suchy Las 2017-09-10 12:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 13:1
10 Błękitni I WRONKI  – UKS Chrobry Poznań 2017-09-09 11:00 Błękitni Wronki (Popowo ) 5:1
11 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.  – UNIA Swarzędz 2017-09-09 13:00 Boisko – sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2) 0:1
12 WEŁNA Rogoźno  – AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 2017-09-09 11:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128) 3:1

Kolejka: 3 w dniach 2017-09-15/2017-09-20

13 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-09-16 10:00 Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12) 1:2
14 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.  – WEŁNA Rogoźno 2017-09-20 16:30 Boisko – sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2) 0:1
15 UKS Chrobry Poznań  – UNIA Swarzędz 2017-09-16 14:00 Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 2:7
16 SUCHARY Suchy Las  – Błękitni I WRONKI 2017-09-15 18:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 1:7
17 SPARTA Oborniki  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-09-16 14:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska .) 3:1
18 PRZEMYSŁAW Poznań  – Luboński 1943 Luboń 2017-09-17 12:00 Przemysław Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego .) 4:0

Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

19 1922 LECHIA Kostrzyn  – Luboński 1943 Luboń 2017-09-24 11:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12) 6:1
20 KOZIOŁEK POZNAŃ  – PRZEMYSŁAW Poznań 2017-09-24 14:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 5:1
21 Błękitni I WRONKI  – SPARTA Oborniki 2017-09-23 11:00 Błękitni Wronki (Popowo ) 0:1
22 UNIA Swarzędz  – SUCHARY Suchy Las 2017-09-23 14:30 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) 11:0
23 WEŁNA Rogoźno  – UKS Chrobry Poznań 2017-09-24 10:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128) 3:0
24 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA  – UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2017-09-23 14:00 Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12) 3:0

Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

25 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-09-30 13:00 Boisko – sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2) 0:1
26 UKS Chrobry Poznań  – AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 2017-09-30 18:00 Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 0:2
27 SUCHARY Suchy Las  – WEŁNA Rogoźno 2017-10-01 12:00 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 1:6
28 SPARTA Oborniki  – UNIA Swarzędz 2017-09-30 11:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska .) 1:0
29 PRZEMYSŁAW Poznań  – Błękitni I WRONKI 2017-10-01 10:00 Przemysław Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego .) 1:9
30 Luboński 1943 Luboń  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-09-30 10:00 Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2) 2:2

Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-11-18

31 1922 LECHIA Kostrzyn  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-10-08 11:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12) 3:2
32 Błękitni I WRONKI  – Luboński 1943 Luboń 2017-10-07 11:00 Błękitni Wronki (Popowo ) 5:0
33 UNIA Swarzędz  – PRZEMYSŁAW Poznań 2017-10-07 14:30 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) 4:1
34 WEŁNA Rogoźno  – SPARTA Oborniki 2017-11-18 11:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128) :
35 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA  – SUCHARY Suchy Las 2017-10-07 14:00 Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12) 8:2
36 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.  – UKS Chrobry Poznań 2017-10-07 13:00 Boisko – sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2) 1:0

Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

37 UKS Chrobry Poznań  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-10-15 17:30 Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 1:1
38 SUCHARY Suchy Las  – UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2017-10-15 12:00 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 1:4
39 SPARTA Oborniki  – AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 2017-10-14 14:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska .) 2:0
40 WEŁNA Rogoźno  – PRZEMYSŁAW Poznań 2017-10-15 10:30 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128) 2:0
41 Luboński 1943 Luboń  – UNIA Swarzędz 2017-10-14 10:00 Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2) 1:0
42 KOZIOŁEK POZNAŃ  – Błękitni I WRONKI 2017-10-14 14:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 1:0

Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

43 1922 LECHIA Kostrzyn  – Błękitni I WRONKI 2017-10-22 11:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12) 4:4
44 UNIA Swarzędz  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-10-21 14:30 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) 4:0
45 WEŁNA Rogoźno  – Luboński 1943 Luboń 2017-10-21 11:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128) 4:0
46 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA  – PRZEMYSŁAW Poznań 2017-10-21 13:00 Błękitni Owińska (Koziegłowy ) 2:2
47 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.  – SPARTA Oborniki 2017-10-21 13:00 Boisko – sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2) 1:2
48 UKS Chrobry Poznań  – SUCHARY Suchy Las 2017-10-21 14:00 Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 2:1

Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

49 SUCHARY Suchy Las  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-10-28 17:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 0:5
50 SPARTA Oborniki  – UKS Chrobry Poznań 2017-10-28 11:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska .) 0:0
51 PRZEMYSŁAW Poznań  – UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2017-10-29 16:00 Przemysław Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego .) 1:1
52 Luboński 1943 Luboń  – AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 2017-10-28 10:00 Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2) 4:0
53 KOZIOŁEK POZNAŃ  – WEŁNA Rogoźno 2017-10-29 10:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 0:2
54 Błękitni I WRONKI  – UNIA Swarzędz 2017-10-28 11:00 Błękitni Wronki (Popowo ) 2:1

Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04/2017-11-25

55 1922 LECHIA Kostrzyn  – UNIA Swarzędz 2017-11-05 11:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12) 3:0
56 WEŁNA Rogoźno  – Błękitni I WRONKI 2017-11-25 11:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128) :
57 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-11-05 12:00 Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12) 1:3
58 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.  – Luboński 1943 Luboń 2017-11-04 13:00 Boisko – sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2) 3:0
59 UKS Chrobry Poznań  – PRZEMYSŁAW Poznań 2017-11-05 16:00 Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 3:1
60 SUCHARY Suchy Las  – SPARTA Oborniki 2017-11-04 15:00 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 0:6

Kolejka: 11 w dniach 2017-11-10/2017-11-12

61 SPARTA Oborniki  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-11-12 11:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska .) :
62 SUCHARY Suchy Las  – PRZEMYSŁAW Poznań 2017-11-10 19:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) :
63 Luboński 1943 Luboń  – UKS Chrobry Poznań 2017-11-11 10:00 Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2) :
64 KOZIOŁEK POZNAŃ  – UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2017-11-11 12:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) :
65 Błękitni I WRONKI  – AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 2017-11-11 11:00 Błękitni Wronki (Popowo ) :
66 UNIA Swarzędz  – WEŁNA Rogoźno 2017-11-11 14:30 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) :