TABELA I WYNIKI

Liga międzyokręgowa 2018/2019, grupa: Piła-Poznań (wschód)
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Oborniki 10 22 7 1 2 26-13 4 1 2 18-12 3 0 0 8-1
2.  Wełna Skoki 10 20 6 2 2 33-17 5 0 1 29-10 1 2 1 4-7 1 3 1 0 0 2-1
3.  GLKS Wysoka 10 20 6 2 2 18-8 2 1 1 7-3 4 1 1 11-5 1 0 0 0 1 1-2
4.  Płomień Połajewo 10 19 6 1 3 23-18 3 0 3 17-16 3 1 0 6-2
5.  Iskra Szydłowo 10 19 5 4 1 11-7 2 3 0 7-4 3 1 1 4-3
6.  Pogoń Łobżenica 10 17 5 2 3 22-15 0 0 0 0-0 5 2 3 22-15
7.  Huragan Pobiedziska 10 16 5 1 4 27-17 3 1 2 23-13 2 0 2 4-4
8.  1922 Lechia Kostrzyn 10 15 5 0 5 20-18 2 0 3 6-5 3 0 2 14-13
9.  TPS Winogrady (Poznań) 10 14 4 2 4 18-20 3 0 3 11-8 1 2 1 7-12
10.  Zamek Gołańcz 10 13 4 1 5 19-20 3 1 2 10-9 1 0 3 9-11
11.  Sparta Złotów 10 11 3 2 5 18-27 2 1 3 14-16 1 1 2 4-11 1 3 1 0 0 3-1
12.  Korona Stróżewo 10 11 3 2 5 16-22 1 1 2 6-8 2 1 3 10-14 1 0 0 0 1 1-3
13.  Concordia Murowana Goślina 10 9 2 3 5 13-21 1 3 0 4-3 1 0 5 9-18
14.  Leśnik Margonin 10 9 3 0 7 13-23 0 0 3 2-7 3 0 4 11-16
15.  Błękitni Wronki 10 8 2 2 6 13-23 1 0 5 5-15 1 2 1 8-8
16.  Vitcovia Witkowo 10 3 0 3 7 10-31 0 2 4 4-8 0 1 3 6-23
 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1  Sparta Oborniki 5-1 1-2 1-1 2-1 4-3 1-3 4-1
 2  Wełna Skoki 2-1 2-1 3-5 5-3 7-0 10-0
 3  GLKS Wysoka 0-1 1-1 3-1 3-0
 4  Płomień Połajewo 0-2 4-6 2-0 3-5 1-0 7-3
 5  Iskra Szydłowo 2-2 2-1 2-0 1-1 0-0
 6  Pogoń Łobżenica
 7  Huragan Pobiedziska 1-1 2-3 7-0 6-2 5-3 2-4
 8  1922 Lechia Kostrzyn 0-1 0-2 1-2 2-0 3-0
 9  TPS Winogrady (Poznań) 0-1 0-2 0-1 2-1 4-2 5-1
 10  Zamek Gołańcz 1-1 2-0 0-2 2-1 1-4 4-1
 11  Sparta Złotów 1-2 2-4 0-3 5-2 2-1 4-4
 12  Korona Stróżewo 0-3 1-1 1-3 4-1
 13  Concordia Murowana Goślina 1-1 0-0 1-0 2-2
 14  Leśnik Margonin 1-2 1-2 0-3
 15  Błękitni Wronki 0-4 1-4 2-0 1-3 1-2 0-2
 16  Vitcovia Witkowo 1-2 0-1 1-1 0-1 1-1 1-2
Kolejka 1 – 11-12 sierpnia
Sparta Oborniki 1-2 Iskra Szydłowo 11 sierpnia, 17:00
Zamek Gołańcz 0-2 Pogoń Łobżenica 11 sierpnia, 15:00
Vitcovia Witkowo 0-1 Huragan Pobiedziska 11 sierpia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-1 GLKS Wysoka 11 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 7-0 Sparta Złotów 12 sierpnia, 16:00
Płomień Połajewo 1-0 Korona Stróżewo 12 sierpnia, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Concordia Murowana Goślina 11 sierpnia, 16:00
Błękitni Wronki 0-2 Leśnik Margonin 12 sierpnia, 15:00
Kolejka 2 – 15 sierpnia
Iskra Szydłowo 0-0 Błękitni Wronki 15 sierpnia, 17:00
Korona Stróżewo 4-1 Leśnik Margonin 22 sierpnia, 18:00
Sparta Złotów 1-2 Płomień Połajewo 15 sierpnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Wełna Skoki 15 sierpnia, 16:00
GLKS Wysoka 3-1 Concordia Murowana Goślina 15 sierpnia, 15:00
Huragan Pobiedziska 7-0 TPS Winogrady (Poznań) 15 sierpnia, 15:00
Sparta Oborniki 2-1 Zamek Gołańcz 15 sierpnia, 11:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Pogoń Łobżenica 15 sierpnia, 16:00
Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
Zamek Gołańcz 2-0 Iskra Szydłowo 18 sierpnia, 17:00
Vitcovia Witkowo 1-2 Sparta Oborniki 18 sierpnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-1 Pogoń Łobżenica 18 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 2-1 GLKS Wysoka 18 sierpnia, 13:00
Płomień Połajewo 3-5 1922 Lechia Kostrzyn 19 sierpnia, 15:00
Błękitni Wronki 1-2 Korona Stróżewo 19 sierpnia, 15:00
Huragan Pobiedziska 5-3 Concordia Murowana Goślina 19 sierpnia, 15:00
Sparta Złotów 2-1 Leśnik Margonin 18 sierpnia, 16:00
Kolejka 4 – 25-26 sierpnia
Iskra Szydłowo 1-1 Korona Stróżewo 25 sierpnia, 15:00
Sparta Złotów 4-4 Błękitni Wronki 25 sierpnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-0 Leśnik Margonin 25 sierpnia, 16:00
GLKS Wysoka 0-1 Płomień Połajewo 26 sierpnia, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-1 Wełna Skoki 26 sierpnia, 15:00
Sparta Oborniki 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 25 sierpnia, 11:00
Zamek Gołańcz 4-1 Vitcovia Witkowo 25 sierpnia, 15:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Pogoń Łobżenica 18 września, 17:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 16:00) odwołany
Kolejka 5 – 1-2 września
Vitcovia Witkowo 0-1 Iskra Szydłowo 1 września, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 4-2 Zamek Gołańcz 1 września, 16:00
Wełna Skoki 2-1 Pogoń Łobżenica 4 września, 18:00
Płomień Połajewo 2-0 Huragan Pobiedziska 2 września, 15:00
Leśnik Margonin 1-2 GLKS Wysoka 1 września, 16:00
Błękitni Wronki 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 2 września, 15:00
Korona Stróżewo 1-3 Sparta Złotów 1 września, 16:30
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 18:00) odwołany
Sparta Oborniki 1-3 Concordia Murowana Goślina 1 września, 16:00
Kolejka 6 – 8-9 września
Iskra Szydłowo 2-0 Sparta Złotów 9 września, 11:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-2 Korona Stróżewo 8 września, 16:00
GLKS Wysoka 3-0 Błękitni Wronki 9 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 2-4 Leśnik Margonin 9 września, 15:00
Sparta Oborniki 5-1 Wełna Skoki 8 września, 16:00
Zamek Gołańcz 2-1 Concordia Murowana Goślina 8 września, 15:00
Vitcovia Witkowo 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 9 września, 16:00
Płomień Połajewo 4-6 Pogoń Łobżenica 8 września, 12:00
Kolejka 7 – 15-16 września
TPS Winogrady (Poznań) 0-1 Iskra Szydłowo 15 września, 17:00
Concordia Murowana Goślina 2-2 Vitcovia Witkowo 16 września, 16:00
Wełna Skoki 5-3 Zamek Gołańcz 15 września, 16:00
Płomień Połajewo 0-2 Sparta Oborniki 16 września, 15:00
Leśnik Margonin 1-2 Pogoń Łobżenica 15 września, 12:30
Błękitni Wronki 2-0 Huragan Pobiedziska 16 września, 15:00
Korona Stróżewo 0-3 GLKS Wysoka 15 września, 16:00
Sparta Złotów 5-2 1922 Lechia Kostrzyn 15 września, 16:00
Kolejka 8 – 22-23 września
Iskra Szydłowo 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 22 września, 14:00
GLKS Wysoka 1-1 Sparta Złotów 23 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 6-2 Korona Stróżewo 23 września, 15:00
Sparta Oborniki 4-1 Leśnik Margonin 22 września, 16:00
Zamek Gołańcz 1-1 Płomień Połajewo 22 września, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 5-1 Concordia Murowana Goślina 22 września, 16:00
Błękitni Wronki 1-4 Pogoń Łobżenica 23 września, 15:00
Wełna Skoki 10-0 Vitcovia Witkowo 22 września, 14:00
Kolejka 9 – 29-30 września
Concordia Murowana Goślina 0-0 Iskra Szydłowo 30 września, 16:00
Wełna Skoki 3-5 TPS Winogrady (Poznań) 29 września, 16:00
Płomień Połajewo 7-3 Vitcovia Witkowo 30 września, 15:00
Leśnik Margonin 0-3 Zamek Gołańcz 29 września, 16:00
Błękitni Wronki 0-4 Sparta Oborniki 30 września, 15:00
Korona Stróżewo 1-1 Pogoń Łobżenica 29 września, 16:00
Sparta Złotów 0-3 Huragan Pobiedziska 29 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 GLKS Wysoka 29 września, 15:00

Kolejka 10 – 6-7 października

Iskra Szydłowo 2-2 GLKS Wysoka 6 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 2-3 1922 Lechia Kostrzyn 7 października, 15:00
Sparta Oborniki 4-3 Korona Stróżewo 6 października, 12:00
Zamek Gołańcz 1-4 Błękitni Wronki 6 października, 15:00
Vitcovia Witkowo 1-2 Leśnik Margonin 7 października, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-2 Płomień Połajewo 6 października, 16:00
Concordia Murowana Goślina 1-1 Wełna Skoki 6 października, 15:00
Sparta Złotów 2-4 Pogoń Łobżenica 6 października, 15:00
Kolejka 11 – 13-14 października
Wełna Skoki Iskra Szydłowo 13 października, 16:00
Płomień Połajewo Concordia Murowana Goślina 14 października, 16:00
Leśnik Margonin TPS Winogrady (Poznań) 13 października, 13:30
Błękitni Wronki Vitcovia Witkowo 14 października, 14:00
Korona Stróżewo Zamek Gołańcz 13 października, 13:30
Sparta Złotów Sparta Oborniki 13 października, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn Pogoń Łobżenica 13 października, 15:00
GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska 14 października, 15:00
Kolejka 12 – 20-21 października
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka
Sparta Oborniki 1922 Lechia Kostrzyn
Zamek Gołańcz Sparta Złotów
Vitcovia Witkowo Korona Stróżewo
TPS Winogrady (Poznań) Błękitni Wronki
Concordia Murowana Goślina Leśnik Margonin
Wełna Skoki Płomień Połajewo
Kolejka 13 – 27-28 października
Płomień Połajewo Iskra Szydłowo
Leśnik Margonin Wełna Skoki
Błękitni Wronki Concordia Murowana Goślina
Korona Stróżewo TPS Winogrady (Poznań)
Sparta Złotów Vitcovia Witkowo
1922 Lechia Kostrzyn Zamek Gołańcz
GLKS Wysoka Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska Pogoń Łobżenica
Kolejka 14 – 3-4 listopada
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska
Zamek Gołańcz GLKS Wysoka
Vitcovia Witkowo 1922 Lechia Kostrzyn
TPS Winogrady (Poznań) Sparta Złotów
Concordia Murowana Goślina Korona Stróżewo
Wełna Skoki Błękitni Wronki
Płomień Połajewo Leśnik Margonin
Kolejka 15 – 10-11 listopada
Leśnik Margonin Iskra Szydłowo
Błękitni Wronki Płomień Połajewo
Korona Stróżewo Wełna Skoki
Sparta Złotów Concordia Murowana Goślina
1922 Lechia Kostrzyn TPS Winogrady (Poznań)
GLKS Wysoka Vitcovia Witkowo
Huragan Pobiedziska Zamek Gołańcz
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki
Kolejka 16
Concordia Murowana Goślina 1922 Lechia Kostrzyn
Leśnik Margonin Błękitni Wronki
Iskra Szydłowo Sparta Oborniki
Pogoń Łobżenica Zamek Gołańcz
Huragan Pobiedziska Vitcovia Witkowo
GLKS Wysoka TPS Winogrady (Poznań)
Sparta Złotów Wełna Skoki
Korona Stróżewo Płomień Połajewo
Kolejka 17
Pogoń Łobżenica Vitcovia Witkowo
Błękitni Wronki Iskra Szydłowo
Leśnik Margonin Korona Stróżewo
Płomień Połajewo Sparta Złotów
Wełna Skoki 1922 Lechia Kostrzyn
Concordia Murowana Goślina GLKS Wysoka
TPS Winogrady (Poznań) Huragan Pobiedziska
Zamek Gołańcz Sparta Oborniki
Kolejka 18
Concordia Murowana Goślina Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin Sparta Złotów
Iskra Szydłowo Zamek Gołańcz
Sparta Oborniki Vitcovia Witkowo
Pogoń Łobżenica TPS Winogrady (Poznań)
GLKS Wysoka Wełna Skoki
1922 Lechia Kostrzyn Płomień Połajewo
Korona Stróżewo Błękitni Wronki
Kolejka 19
Pogoń Łobżenica Concordia Murowana Goślina
Korona Stróżewo Iskra Szydłowo
Błękitni Wronki Sparta Złotów
Leśnik Margonin 1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Połajewo GLKS Wysoka
Wełna Skoki Huragan Pobiedziska
TPS Winogrady (Poznań) Sparta Oborniki
Vitcovia Witkowo Zamek Gołańcz
Kolejka 20
Concordia Murowana Goślina Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo Vitcovia Witkowo
Zamek Gołańcz TPS Winogrady (Poznań)
Pogoń Łobżenica Wełna Skoki
Huragan Pobiedziska Płomień Połajewo
GLKS Wysoka Leśnik Margonin
1922 Lechia Kostrzyn Błękitni Wronki
Sparta Złotów Korona Stróżewo
Kolejka 21
Pogoń Łobżenica Płomień Połajewo
Sparta Złotów Iskra Szydłowo
Korona Stróżewo 1922 Lechia Kostrzyn
Błękitni Wronki GLKS Wysoka
Leśnik Margonin Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki Sparta Oborniki
Concordia Murowana Goślina Zamek Gołańcz
TPS Winogrady (Poznań) Vitcovia Witkowo
Kolejka 22
Iskra Szydłowo TPS Winogrady (Poznań)
Vitcovia Witkowo Concordia Murowana Goślina
Zamek Gołańcz Wełna Skoki
Sparta Oborniki Płomień Połajewo
Pogoń Łobżenica Leśnik Margonin
Huragan Pobiedziska Błękitni Wronki
GLKS Wysoka Korona Stróżewo
1922 Lechia Kostrzyn Sparta Złotów
Kolejka 23
Pogoń Łobżenica Błękitni Wronki
Vitcovia Witkowo Wełna Skoki
1922 Lechia Kostrzyn Iskra Szydłowo
Sparta Złotów GLKS Wysoka
Korona Stróżewo Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin Sparta Oborniki
Płomień Połajewo Zamek Gołańcz
Concordia Murowana Goślina TPS Winogrady (Poznań)
Kolejka 24
Iskra Szydłowo Concordia Murowana Goślina
TPS Winogrady (Poznań) Wełna Skoki
Vitcovia Witkowo Płomień Połajewo
Zamek Gołańcz Leśnik Margonin
Sparta Oborniki Błękitni Wronki
Pogoń Łobżenica Korona Stróżewo
Huragan Pobiedziska Sparta Złotów
GLKS Wysoka 1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 25
Pogoń Łobżenica Sparta Złotów
GLKS Wysoka Iskra Szydłowo
1922 Lechia Kostrzyn Huragan Pobiedziska
Korona Stróżewo Sparta Oborniki
Błękitni Wronki Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin Vitcovia Witkowo
Płomień Połajewo TPS Winogrady (Poznań)
Wełna Skoki Concordia Murowana Goślina
Kolejka 26
Iskra Szydłowo Wełna Skoki
Concordia Murowana Goślina Płomień Połajewo
TPS Winogrady (Poznań) Leśnik Margonin
Vitcovia Witkowo Błękitni Wronki
Zamek Gołańcz Korona Stróżewo
Sparta Oborniki Sparta Złotów
Pogoń Łobżenica 1922 Lechia Kostrzyn
Huragan Pobiedziska GLKS Wysoka
Kolejka 27
Huragan Pobiedziska Iskra Szydłowo
GLKS Wysoka Pogoń Łobżenica
1922 Lechia Kostrzyn Sparta Oborniki
Sparta Złotów Zamek Gołańcz
Korona Stróżewo Vitcovia Witkowo
Błękitni Wronki TPS Winogrady (Poznań)
Leśnik Margonin Concordia Murowana Goślina
Płomień Połajewo Wełna Skoki
Kolejka 28
Iskra Szydłowo Płomień Połajewo
Wełna Skoki Leśnik Margonin
Concordia Murowana Goślina Błękitni Wronki
TPS Winogrady (Poznań) Korona Stróżewo
Vitcovia Witkowo Sparta Złotów
Zamek Gołańcz 1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica Huragan Pobiedziska
Kolejka 29
Pogoń Łobżenica Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska Sparta Oborniki
GLKS Wysoka Zamek Gołańcz
1922 Lechia Kostrzyn Vitcovia Witkowo
Sparta Złotów TPS Winogrady (Poznań)
Korona Stróżewo Concordia Murowana Goślina
Błękitni Wronki Wełna Skoki
Leśnik Margonin Płomień Połajewo
Kolejka 30
Iskra Szydłowo Leśnik Margonin
Płomień Połajewo Błękitni Wronki
Wełna Skoki Korona Stróżewo
Concordia Murowana Goślina Sparta Złotów
TPS Winogrady (Poznań) 1922 Lechia Kostrzyn
Vitcovia Witkowo GLKS Wysoka
Zamek Gołańcz Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki Pogoń Łobżenica