MŁODZIK

TRENER: RAFAŁ WIĄZ, DAMIAN KORCZ


KIEROWNIK DRUŻYNY: MICHAŁ JANIAK, SZYMON RUBIŚ


 

 

 

Tabela rozgrywek ligi: POZNAŃ: I LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK

SEZON 2017/2018

Razem U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki
1 WARTA POZNAŃ 10 25 8 1 1 57:25 5 0 1 30:14 3 1 0 27:11 1 3 1 0 0 5:3
2 AP REISSA Poznań 10 25 8 1 1 69:23 2 1 1 19:11 6 0 0 50:12 1 0 0 0 1 3:5
3 KS Canarinhos Skórzewo 10 19 6 1 3 46:34 4 0 0 21:8 2 1 3 25:26 2 6 2 0 0 10:6
4 SUCHARY Suchy Las 10 19 6 1 3 49:31 3 0 1 20:18 3 1 2 29:13 1 0 0 0 1 3:4
5 UNIA Swarzędz 10 19 6 1 3 57:34 4 1 1 37:18 2 0 2 20:16 1 0 0 0 1 3:6
6 UKS Śrem 10 17 5 2 3 58:32 2 2 1 30:14 3 0 2 28:18
7 WARTA Międzychód 10 14 4 2 4 61:44 3 0 3 43:24 1 2 1 18:20
8 LECH Poznań 9 12 4 0 5 42:31 2 0 1 11:11 2 0 4 31:20
9 KOZIOŁEK POZNAŃ 10 10 3 1 6 36:45 2 0 2 15:18 1 1 4 21:27
10 WIELKOPOLSKA I Komorniki 10 8 2 2 6 36:52 2 2 2 26:27 0 0 4 10:25
11 1922 LECHIA Kostrzyn 10 3 1 0 9 20:93 0 0 5 9:54 1 0 4 11:39
12 WEŁNA I Rogoźno 9 0 0 0 9 16:103 0 0 6 10:59 0 0 3 6:44

 

Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-06

1 WIELKOPOLSKA I Komorniki  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-09-03 10:00 Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1) 7:1
2 WEŁNA I Rogoźno  – AP REISSA Poznań 2017-09-02 15:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska ) 1:14
3 WARTA POZNAŃ  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-09-02 12:00 Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a) 5:2
4 WARTA Międzychód  – KS Canarinhos Skórzewo 2017-09-03 10:00 miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6) 6:2
5 UNIA Swarzędz  – LECH Poznań 2017-09-06 16:30 Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1) 5:4
6 UKS Śrem  – SUCHARY Suchy Las 2017-09-06 18:30 UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15) 3:2

 

 

Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-13

7 1922 LECHIA Kostrzyn  – SUCHARY Suchy Las 2017-09-09 09:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. ) 1:9
8 LECH Poznań  – UKS Śrem 2017-09-09 10:00 KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17) 5:4
9 KS Canarinhos Skórzewo  – UNIA Swarzędz 2017-09-10 12:00 Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1) 6:3
10 KOZIOŁEK POZNAŃ  – WARTA Międzychód 2017-09-13 17:45 Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A) 9:6
11 AP REISSA Poznań  – WARTA POZNAŃ 2017-09-09 11:30 Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93) 3:5
12 WIELKOPOLSKA I Komorniki  – WEŁNA I Rogoźno 2017-09-10 10:00 Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1) 9:2

 

 

Kolejka: 3 w dniach 2017-09-15/2017-09-17

13 WEŁNA I Rogoźno  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-09-16 11:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska ) 1:7
14 WARTA POZNAŃ  – WIELKOPOLSKA I Komorniki 2017-09-16 12:00 Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a) 4:2
15 WARTA Międzychód  – AP REISSA Poznań 2017-09-17 10:00 miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6) 4:7
16 UNIA Swarzędz  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-09-17 12:30 Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1) 7:4
17 UKS Śrem  – KS Canarinhos Skórzewo 2017-09-15 18:00 UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15) 3:3
18 SUCHARY Suchy Las  – LECH Poznań 2017-09-16 14:00 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 6:4

 

 

Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

19 1922 LECHIA Kostrzyn  – LECH Poznań 2017-09-23 09:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. ) 1:15
20 KS Canarinhos Skórzewo  – SUCHARY Suchy Las 2017-09-23 11:00 Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1) 4:3
21 KOZIOŁEK POZNAŃ  – UKS Śrem 2017-09-24 10:30 Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda ) 1:5
22 AP REISSA Poznań  – UNIA Swarzędz 2017-09-23 11:00 Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93) 3:1
23 WIELKOPOLSKA I Komorniki  – WARTA Międzychód 2017-09-24 10:00 Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1) 4:4
24 WEŁNA I Rogoźno  – WARTA POZNAŃ 2017-09-23 11:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska ) 2:14

 

 

Kolejka: 5 w dniach 2017-09-29/2017-10-01

25 WARTA POZNAŃ  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-09-30 10:00 Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a) 7:0
26 WARTA Międzychód  – WEŁNA I Rogoźno 2017-10-01 10:00 miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6) 17:2
27 UNIA Swarzędz  – WIELKOPOLSKA I Komorniki 2017-09-30 10:00 Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1) 7:0
28 UKS Śrem  – AP REISSA Poznań 2017-09-29 18:00 UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15) 2:3
29 SUCHARY Suchy Las  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-09-30 14:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 3:2
30 LECH Poznań  – KS Canarinhos Skórzewo 2017-09-30 10:00 KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17) 3:2

 

 

Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

31 1922 LECHIA Kostrzyn  – KS Canarinhos Skórzewo 2017-10-07 09:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. ) 3:7
32 KOZIOŁEK POZNAŃ  – LECH Poznań 2017-10-07 11:30 Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A) 3:0 V
33 AP REISSA Poznań  – SUCHARY Suchy Las 2017-10-07 13:15 Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93) 3:3
34 WIELKOPOLSKA I Komorniki  – UKS Śrem 2017-10-08 10:00 Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1) 2:11
35 WEŁNA I Rogoźno  – UNIA Swarzędz 2017-10-07 10:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska ) 3:10
36 WARTA POZNAŃ  – WARTA Międzychód 2017-10-07 12:00 Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a) 3:4

 

 

Kolejka: 7 w dniach 2017-10-10/2017-10-15

37 WARTA Międzychód  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-10-15 10:00 miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6) 12:0
38 UNIA Swarzędz  – WARTA POZNAŃ 2017-10-11 18:30 Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1) 2:2
39 UKS Śrem  – WEŁNA I Rogoźno 2017-10-10 17:30 UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15) 18:2
40 SUCHARY Suchy Las  – WIELKOPOLSKA I Komorniki 2017-10-14 13:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 7:6
41 LECH Poznań  – AP REISSA Poznań 2017-10-14 10:00 KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17) 3:5
42 KS Canarinhos Skórzewo  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-10-14 11:00 Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1) 4:0

 

 

Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

43 1922 LECHIA Kostrzyn  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-10-21 09:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. ) 4:9
44 AP REISSA Poznań  – KS Canarinhos Skórzewo 2017-10-22 15:30 Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93) 10:2
45 WIELKOPOLSKA I Komorniki  – LECH Poznań 2017-10-22 10:00 Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1) 0:5
46 WEŁNA I Rogoźno  – SUCHARY Suchy Las 2017-10-21 10:30 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska ) 2:5
47 WARTA POZNAŃ  – UKS Śrem 2017-10-21 11:00 Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a) 6:3
48 WARTA Międzychód  – UNIA Swarzędz 2017-10-22 10:00 miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6) 4:6

 

 

Kolejka: 9 w dniach 2017-10-27/2017-11-09

49 UNIA Swarzędz  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-10-28 10:00 Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1) 12:3
50 UKS Śrem  – WARTA Międzychód 2017-10-27 17:00 UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15) 4:4
51 SUCHARY Suchy Las  – WARTA POZNAŃ 2017-10-28 13:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 4:6
52 LECH Poznań  – WEŁNA I Rogoźno 2017-11-09 18:30 KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17) 17:1
53 KS Canarinhos Skórzewo  – WIELKOPOLSKA I Komorniki 2017-10-28 11:00 Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1) 7:2
54 KOZIOŁEK POZNAŃ  – AP REISSA Poznań 2017-10-29 10:30 Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda ) 2:7

 

 

Kolejka: 10 w dniach 2017-10-25/2017-11-05

55 1922 LECHIA Kostrzyn  – AP REISSA Poznań 2017-11-04 10:00 Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. ) 0:14
56 WIELKOPOLSKA I Komorniki  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-11-05 10:00 Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1) 4:4
57 WEŁNA I Rogoźno  – KS Canarinhos Skórzewo 2017-11-05 11:00 Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska ) 1:9
58 WARTA POZNAŃ  – LECH Poznań 2017-10-25 18:00 Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a) 5:3
59 WARTA Międzychód  – SUCHARY Suchy Las 2017-11-05 10:00 miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6) 0:7
60 UNIA Swarzędz  – UKS Śrem 2017-11-05 12:30 Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1) 4:5

 

 

Kolejka: 11 w dniach 2017-11-09/2017-11-12

61 UKS Śrem  – 1922 LECHIA Kostrzyn 2017-11-10 16:00 UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15) :
62 SUCHARY Suchy Las  – UNIA Swarzędz 2017-11-10 18:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) :
63 LECH Poznań  – WARTA Międzychód 2017-11-12 18:30 KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17) :
64 KS Canarinhos Skórzewo  – WARTA POZNAŃ 2017-11-09 18:30 Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1) 0:4
65 KOZIOŁEK POZNAŃ  – WEŁNA I Rogoźno 2017-11-12 10:30 Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda ) :
66 AP REISSA Poznań  – WIELKOPOLSKA I Komorniki 2017-11-11 12:30 Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93) :